První bobová, s.r.o.
Bedřichov (u hotelu Harmony)
543 51 Špindlerův Mlýn

Tel.: +420 499 433 430
Fax: +420 499 523 126
email: happyworld@tiscali.cz

Monkey Park

Společnost První bobová spol. s r.o. provozující "BOBOVÉ DRÁHY" ve Špindlerově Mlýně a Harrachově, otevřela slavnostně dne 21.června 2006 ve Špindlerově Mlýně
NEJDELŠÍ LANOVÝ PARK V KRKONOŠÍCH.

432 m dlouhé lanové centrum s 32 překážkami pojmenované jako "MONKEYPARK" je situováno přímo pod nástupní prostor na bobovou dráhu Špindlerův Mlýn.

"MONKEYPARK"
je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho v nejkratší trase ze tří tras mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky. Návštěvník Špindlerova Mlýna se tak zde bude moci kromě svezení na bobové dráze věnovat na jednom místě i další atraktivní aktivitě.

Atraktivita "MONKEYPARKU" spočívá v postupném zdolávání překážek zavěšených na lanech mezi stromy ve výšce 3 - 7 metrů. Na stromech jsou přitom připevněny mezi jednotlivými překážkami speciální "základny", na nichž si návštěvník jednak odpočine a také se přesune po překonání jedné překážky na druhou. Vyzkoušejte některý z celoročních projektů aktivního využití volného času návštěvníků Krkonoš - vyzkoušejte "HAPPYWORLD"!