Ubytování Špindlerův Mlýn

Webkamera Špindlerův Mlýn

Webkamera Špindlerův Mlýn
Podívejte se, jak je právě ve Špindlerově Mlýně... Webkamera
Hotel Bedřiška
Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška Špindlerův Mlýn
Hotel Bedřiška se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Je situován v klidném prostředí rozlehlé zahrady s překrásným výhledem na vrcholky hor. 
...více

HOTEL OLYMPIE - Špindlerův Mlýn
Hotel Olympie Špindlerův Mlýn
Hotel Olympie nabízí ubytování celkem ve 35 dvou a třílůžkových pokojích a 3 apartmánech. Je zde rovněž sauna s kapacitou 6 osob, whirlpool a tradiční thajské masáže.
...více


Firemní akce Špindlerův Mlýn


Chystáte se uspořádat firemní či společenskou akci?

Víme jak důležité je pro chod firmy pracovat v týmu, ve kterém jsou lidé spokojení. Jak je důležité tým stmelit, zvýšit motivaci a produktivitu.

Firemní a společenské akce, kterými se chcete prezentovat, představit nové produkty nebo poděkovat Vašim klientům a zákazníkům, připravíme ke spokojenosti obou stran. Pracujeme s pojmy jako jsou sebezkušenost, komunikace, empatie, spolupráce, soustředění se na „teď a tady“. Zaměřujeme se na schopnosti pozitivně rozvíjet danou situaci v souvislosti s reálnou pozicí v týmu.

Zajístíme Vám vše na klíč, od ubytování, stravování po pronájem techniky, či připravíme program na Váš volný čas.


Kontaktujte nás:

Infocentrum Špindlerův Mlýn
Přední Labská 47
543 51 Špindlerův Mlýn
Tel.: +420 499 433 148
Fax: +420 499 433 355
e-mail: info@spindleruv-mlyn.cz


Garantovaní dodavatelé pro Firemní akce a Teambuilding:

Firemní akce Špindlerův Mlýn

Firemní akce Špindlerův Mlýn

Firemní akce Špindlerův Mlýn

 

Hotel Barbora - Firemní akce Špindlerův Mlýn
Hotel Barbora*** je ideálním místem pro pořádání Vašich outdoorových firemních akcí a rodinných oslav. Mimo prostorné restaurace hotel disponuje konferenčním sálem s kapacitou až 80 osob. Sál sousedí s příjemnou vinárnou, ideální pro servírování coffeebreaků. Prostory je možné pohodlně oddělit zvukotěsnou stěnou, k dispozici je i základní technické vybavení. Čeká na vás kompletní servis – přes komfortní ubytování, výbornou kuchyni a zajištění doprovodného programu.


 
Hotel Barbora - Firemní akce Špindlerův Mlýn
Hotel Pokoj
Možnost ubytování domácího zvířete Denní bar Noční bar Snídaně Trezor na hotelu Internet na hotelu Parkování Restaurant Pokoje Hlídané parkoviště Vinárna  Vana na pokoji Satelit na pokoji Sprcha na pokoji TV na pokoji WC na pokoji 

OREA HOTEL HORAL - Firemní akce Špindlerův Mlýn
Hotel se nachází na úpatí Kozích hřbetů v osadě Sv. Petr - Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 900 m n.m. Je vzdálen cca 1,5 km od centra města. OREA HOTEL HORAL **** patří mezi sportovní hotely, který svými službami dokáže uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Sportovní areál Sv. Petr je dostupný do 15 min pěšky, popř. lze využít skibus, který jezdí přímo od hotelu. Poloha hotelu je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak pro zimní běžkové túry po hřebenech Krkonoš. Hotel Horal je vhodný pro rodiny s dětmi, pro odpočinkovou i sportovní dovolenou.

  OREA Hotel Horal  - Firemní akce Špindlerův Mlýn
Hotel Pokoj
Možnost ubytování domácího zvířete Denní bar Noční bar Snídaně Trezor na hotelu Internet na hotelu Parkování Poplatek za parkování
Pivnice Restaurant Hlídané parkoviště Zahradní restaurace Vinárna 
MiniBar Telefon na pokoji Trezor na pokoji Satelit na pokoji Sprcha na pokoji
TV na pokoji Internet na pokoji WC na pokoji 

Hotel Bedřiška - Firemní akce Špindlerův Mlýn
Hotel Bedřiška se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Je situován v klidném prostředí rozlehlé zahrady s překrásným výhledem na vrcholky hor. K dispozici jsou dvě hotelové restaurace, tenisový kurt, stolní tenis, dětské hřiště, půjčovna kol i lyží, lyžařská škola, krytý bazén a sauna. V letních měsících mohou hosté posedět v zahradní restauraci. Sportovní a lyžařské areály Sv. Petr a Medvědín jsou od hotelu vzdáleny 10 min. procházkové chůze nebo lze využít skibus, jehož


 
Hotel Bedřiška - Firemní akce Špindlerův Mlýn
Hotel Pokoj
Možnost ubytování domácího zvířete Snídaně Trezor na hotelu Satelit na hotelu Internet na hotelu Parkování Restaurant Hlídané parkoviště Zahradní restaurace Vinárna  MiniBar Vana na pokoji Telefon na pokoji Trezor na pokoji Satelit na pokoji Sprcha na pokoji TV na pokoji Internet na pokoji WC na pokoji