Hotel Bedřiška - Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška - Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška - Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška - Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška - Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška - Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška - Špindlerův Mlýn


Hotel Bedřiška Depandance- Špindlerův MlýnREZERVACE:

  Depandance hotelu Bedřiška je napojena na 100% ON-LINE Rezervační systém, kterým si zajistíte pevnou rezervaci, včetně požadovaného druhu platby a následného vytištění Potvrzení rezervace.

POPTÁVKA:

Vyplňte prosím OFF-LINE formulář v případě, kdy pouze poptáváte možnost ubytování. Následně Vám bude e-mailem zaslána nabídka.
V případě Vaší kladné odpovědi Vám bude zasláno Potvrzení o rezervaci.

POLOHA:

V zahradě hotelu Bedřiška se nachází Depandance hotelu, která je vzdálená od hlavní budovy cca 50 m po osvětleném chodníku. Celý komplex je od centra města vzdálen cca 8 min. pěšky, ke sportovním a lyžařským areálům cca 10 min. nebo lze využít skibus, který Vás odveze zdarma a jehož zastávka se nachází u hotelu.

POKOJE:

V Depandanci je k dispozici dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v samostatném pokoji v podkroví, dále pak třílůžkový pokoj, třílůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v samostatném pokoji v podkroví. Ubytovat se můžete i ve 2 apartmánech pro 4 - 5 osob.
Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením – sprchou a WC, televizorem se satelitním příjmem (TV k dispozici i v podkrovních pokojích) a trezorem.

Cena:
V létě: 420,- Kč - 540,- Kč za 1 osobu, 1 noc se snídaní, vč. rekreačního poplatku a parkování
V zimě: 450,- Kč - 1.250,- Kč za 1 osobu, 1 noc se snídaní, vč. rekreačního poplatku a parkování
Na přistýlce se poskytuje sleva 40 %
Děti do 2,9 let zdarma. Děti do 12 let na pevném lůžku, v doprovodu 2 dospělích 20 % sleva. 
Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 30% až 80% dle sezóny.
Domácí zvíře je možné za poplatek 150,- Kč / noc.

RESTAURACE - "U pečené kachničky":

V Depandanci vzdálené od hotelu 50 m je pro hosty připravena Hospůdka U pečené kachničky v selském staročeském stylu s replikou starodávné pece, ve které jsou denně připravovány čerstvé pečené kachničky, případně kolena, nebo něco, co si host předem vybere. Stejně tak chutný gulášek či svíčková. Před jídlem je k dispozici hliněný hrnec bublající polévky, který čeká na peci.
Po jídle se nedá odmítnout domácí koláč či buchty rovněž z naší, dřevem vytápěné, pece. Na závěr doporučujeme kávu Lavazza u hořícího krbu. Snídaně jsou podávány formou bufetu v hlavní budově.

PARKOVÁNÍ:

Přímo u depandance je hosty parkoviště, cena zahrnuta v ubytování.

DALŠÍ SLUŽBY HOTELU:

Hotelové taxi, tenisový kurt, stolní tenis, půjčovna horských kol, půjčovn lyží, lyžařská škola, dětské hřiště 

SPOSRTOVNÍ MOŽNOSTI v blízkém okolí:

Aquacentrum (plavecký bazén, whirpool, tobogán, protiproud, umělé vlnobití, dětské brouzdaliště....), dále pak bowling, squash, solárium, masáže, střelnice, bobová dráha...

 

On-line Booking Poptávka Ubytování